Аутомобилизам

Одржано Првенство Србије у ауто-слалому

ТРЕЋЕ МЕСТО ЗА “ФАНАТИКЕ” ИЗ ПАНЧЕВА

• Најзапаженији резултат остварио је Никола Алимпић, који је својим Југом 55, у класи 4.  освојио 1. место

На Првенству Србије у ауто-слалому учествовала је и екипа АМСУ „Фанатик“ из Панчева, која је основана пре годину дана, а коју чине млади заљубљеници у аутомобилизам, мотоциклизам и ауто – спорт

У својој дебитантској сезони, „фанатици“ су, у конкуренцији од 27 клубова, освојили изванредно 3. место, захваљујући високим пласманима својих такмичара у разним дисциплинама.

У класи 1, Ален Ђухић и Милан Ђорђијевски, са својим Фијат Пунтом, заузели су 5. односно 12. место.

У класи 2, за воланом Ситроена Ц 2, Никола Исаков је стигао трећи, а Александар Исаков био је пети.

Најзапаженији резултат остварио је Никола Алимпић, који је са својим Југом 55, освојио прво место у класи 4.

„Фанатици“ су учествовали и на Брдским тркама. Најзапаженији резултат остварио је млади Дамир Ђухић, који је возеЋи трку на Кошутњаку заузео 3. место.

Како каже Александар Исаков, директор Удружења АМСУ „Фанатик“, „неки од ових момака преселиће се ускоро на кружне трке, неки на рели, али ће ауто-слалом остати најпсећенија дисциплина и једна од таквих трка могла би се већ идуће године одржати у Панчеву, што ће за „фанатике“ бити велики изазов“.