Беочин

Карате куп Србије за кадете, јуниоре и млађе сениоре

ШЕСТ МЕДАЉА ЗА КОВИНСКИ „РАДНИЧКИ“

• У четири тимска и четири појединачна наступа КК „Раднички „ из Ковина освојио је укупно шест медаља, од чега и једну златну

Карате куп Србије за кадете, јуниоре, млађе сениоре и сениорке одржан је у Беочину у суботу, 11. маја. Ковински „Раднички“ наступио је са 4 такмичара у појединачној и 4 тима у екипној конкуренцији. Из укупно 8 наступа освојено је 6 медаља.

Најуспешнији је био ката тим млађих сениорки у саставу Анђела Кривошић, Андреа Млинар и Селена Ђорђевић – оне су биле најбоље у својој конкуренцији и освојиле су златну медаљу. Тим сениорки, за који је уместо Андрее Млинар наступила Анђела Спасојевић, поражен је у финалу од државног ката тима екипе „Унсу“ из Земуна.

У мушкој конкуренцији, тим јуниора у саставу Страхиња Ђорђевић, Александар Млинар и Никола Царан такмичење је завршио на трећем месту, као и сениорски тим, за који је уместо Царана наступио Стефан Шемлал.

И у појединачним наступима, успешније су биле девојке. У конкуренцији млађих сениорки трећа места припала су Селени Ђорђевић и Анђели Кривошић.

(Према: Општински портал)