Уљма
Градоначелница Драгана Митровић у непосредном контакту са грађанима Уљме и суседних села
НЕПОСРЕДНИ КОНТАКТ, ТО ЈЕ ОНО ПРАВО!
• Град Вршац ће и у наредном периоду наставити са оваквом праксом разговора са грађанима, са циљем да се сваком суграђанину посвети пажња и, у складу са могућностима, помогне у решавању проблема – поручила је градоначелница Драгана Митровић
Градоначелница Вршца Драгана Митровић боравила је јуче у Уљми, где је разговарала са грађанима овог насељеног места, али и са мештанима Потпорња, Избишта, Загајице и Парте.
После срдачног дочека испред Дома омладине, градоначелница Митровић је најпре разговарала са члановима Савета Месне заједнице Уљма, који су је упознали са актуелним дешавањима у селу, као и са најважнијим проблемима, плановима и приоритетима за наредни период. Током конструктивног разговора договорени су даљи кораци, као и расподела активности и обавеза према надлежним институцијама.
Након тог састанка, уследили су појединачни разговори са присутним грађанима, који су градоначелници износили личне проблеме, молбе, предлоге и питања у вези са различитим животним ситуацијама. Разговори су трајали више сати, а више десетина грађана искористило је прилику да непосредно разговара са градоначелницом Града Вршца и затражи помоћ, подршку или савет.
Градоначелница Митровић је на крају бројних сусрета са мештанима Уљме и околних насељених места, истакла је да је непосредан разговор са грађанима од великог значаја, јер само кроз директан контакт могу да се чују стварне потребе људи и пронађу конкретна решења.
„Град Вршац ће и у наредном периоду наставити са оваквом праксом разговора са грађанима, са циљем да се сваком суграђанину посвети пажња и, у складу са могућностима, помогне у решавању проблема“ – поручила је градоначелница Митровић.





















